O NAS


Anna i Dariusz Czamarscy, w ramach kancelarii adwokackiej, udzielają porad prawnych, a także prowadzą postępowania sądowe na terenie całego kraju.  Ponad 30-letnie doświadczenie pozwala im na profesjonalne i rzetelne prowadzenie spraw, nawet tych bardzo trudnych i skomplikowanych. Ten zawód wymaga umiejętności działania pod presją czasu, dzięki wieloletniej praktyce potrafią pomagać Klientom, odciążając ich jednocześnie od stresu związanego z postępowaniem sądowym. Działają kompleksowo, wzajemnie uzupełniając się w zakresie specjalizacji, współdziałają przy sprawach cywilnych i karnych. Współpracują z firmami z różnych branż, co pozwala im na kompleksową obsługę i eliminuje konieczność poszukiwania przez ich Klientów pomocy w innych sprawach. Dewiza kancelarii brzmi – wygrana Klienta, naszym sukcesem!

Adwokat Anna Czamarska

Od ponad 20 lat pomaga Klientom porządkować ich sprawy osobiste i majątkowe.

Jest osobistym prawnikiem i specjalizuje się w sprawach rodzinnych oraz cywilnych.

Rozumie, jak w trudnych życiowych momentach ważne jest wsparcie prawnika i autentyczne zrozumienie prowadzonej sprawy, dlatego też udziela pomocy Klientowi nie tylko na sali sądowej, ale również poza nią.

Klienci doceniają jakość jej pracy, dostępność, kiedy potrzebują porady, a także fakt, iż w każdą sprawę angażuje się w pełni, ponieważ wie, że każda z nich to osobna historia.

Chętnie zajmuje się sprawami trudnymi i skomplikowanymi, ponieważ właściwe ich poprowadzenie wymaga szerokiej wiedzy popartej doświadczeniem.

W swoim dotychczasowym dorobku ma głośne sprawy medialne, a także te, które powierzyli jej Klienci ze świata biznesu, polityki, nauki oraz sztuki.

Uważa, że prawnik na sali sądowej to za mało. By przejść przez życiowe zakręty, człowiek potrzebuje także wsparcia drugiego człowieka. Takim właśnie empatycznym, osobistym prawnikiem jest dla swoich Klientów.

Adwokat Dariusz Czamarski

Praktykę adwokacką prowadzi od ponad 30 lat, jest przede wszystkim specjalistą w prawie karnym. Do powierzanych mu spraw podchodzi z wielkim zaangażowaniem oraz rzetelnością, łącząc wieloletnie doświadczenie procesowe z wiedzą prawniczą.
Reprezentuje swoich Klientów w sprawach karnych na każdym etapie postępowania – poczynając od postępowania przygotowawczego przez postępowanie sądowe, po apelacyjne, kasacyjne oraz wykonawcze.
W swoich działaniach występuje jako obrońca oskarżonych oraz pełnomocnik pokrzywdzonych. Ważnym jest dla niego, aby Klient czuł, że powierzył swoją sprawę w profesjonalne i godne zaufania ręce, dlatego służy swoją wiedzą oraz wyjaśnieniem wszelkich wątpliwości czy niejasności.
Brał udział w wielu głośnych medialnie procesach, wieloosobowych, skomplikowanych postępowaniach karnych oraz z sukcesem reprezentował Klientów w kilkuset sprawach.